Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Mirsk, 64,83 m2, parter

Oferta sprzedaży od ABN Stępień Nieruchomości

Mirsk

310 000

4 781 /m2

Mieszkanie w centrum mirska.
Mieszkanie w centrum mirska.

Główne cechy mieszkania

Cena

310 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

64,83 m2

Cena za m2

4 781 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 64,83 m2

Mieszkanie w centrum mirska.

Mieszkanie w centrum Mirska!

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość położona tuż przy przy Rynku w Mirsku.

Mieszkanie położone na parterze w bloku zarządzanym przez spółdzielnię.

Lokal składa się z :

- dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym

- 2 sypialni

- łazienki z WC

- przedpokoju

Ogromnym atutem jest niezależne wejście do mieszkania.

Zostały przeprowadzone wszystkie najważniejsze prace remontowe. Wymieniono instalacje, drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne, okna PCV, podłogi.

Mieszkanie gotowe do zamieszkania "od zaraz" .

Doskonała lokalizacja, dwie minuty drogi do przychodni i do sklepu .

Zapraszam do kontaktu .

Zobacz Wirtualny Spacer:

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Wirtualny spacer

virtual tour icon
virtual tour background

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 64,83 m2

Piętro: 0

Liczba pięter: 4

Liczba pokoi: 3

Liczba sypialni: 2

Ogrzewanie: Miejskie