Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Nowa Sól, 59,34 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od Park Home

Nowa Sól

340 000

5 729 /m2

Mieszkanie 4 pok. ii piętro w bloku arciszewskiego
Mieszkanie 4 pok. ii piętro w bloku arciszewskiego

Główne cechy mieszkania

Cena

340 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

59,34 m2

Cena za m2

5 729 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 59,34 m2

Mieszkanie 4 pok. ii piętro w bloku arciszewskiego

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe położone na drugim piętrze w bloku przy ul. Arciszewskiego w Nowej Soli
Oferowane mieszkanie o powierzchni 59,34 m2 składa się z 4 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, toalety oraz przedpokoju.
Do lokalu przynależy balkon i piwnica.

Oferta wręcz unikatowa na lokalnym rynku nieruchomości z uwagi na przestronny układ mieszkania i ilość pokoi w stosunku do metrażu lokalu.  Mieszkanie do odświeżenia ewentualnie remontu łazienki oraz kuchni według indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli. 
Lokalizacja mieszkania to bliskie okolice ścisłego centrum miasta w okolicy sklepy, promenada przy Odrze, park.
Ogrzewanie centralne - miejskie, czynsz do spółdzielni mieszkaniowej ok 850 zł. 
Dostępne media: prąd, woda zimna, gaz, kanalizacja.

W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.

--- 
Potrzebujesz finansowania zakupu?

Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

---

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji