Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Nowy Sącz, 45,65 m2, parter
Oferta sprzedaży od Loft 4 Nieruchomości
Nowy Sącz, ul. Sienkiewicza
339 000 zł
7 426 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 45,65 m2
Cichy parter w centrum miasta z zielonym widokiem
Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w centrum miasta z cisza, zielenią i spokojem kameralnego osiedla, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Mieszkanie położone jest w bardzo atrakcyjnej części Nowy Sącz, przy ulicy Sienkiewicza, w pobliżu centrum miasta, a jednocześnie w spokojnym i kameralnym otoczeniu. To miejsce łączy wygodę życia w centrum z ciszą i komfortem codziennego funkcjonowania. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, apteki oraz placówki medyczne, dzięki czemu wszystkie najważniejsze sprawy można załatwić w zasięgu krótkiego spaceru. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej zapewnia szybkie połączenie z innymi częściami miasta, a dogodny dojazd do głównych ulic ułatwia poruszanie się samochodem. Mimo centralnej lokalizacji okolica charakteryzuje się spokojną, przyjazną atmosferą oraz dużą ilością zieleni. Lokalizacja łączy w sobie funkcjonalność, dobrą komunikację i komfort codziennego życia.
Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 45,65 m2, położone na parterze, w czteropiętrowym zadbanym budynku z cegły. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, które zapewniają wygodną i funkcjonalną przestrzeń do życia. Mieszkanie jest ciepłe, jasne i bardzo przyjemne w odbiorze. Z salonu okna wychodzą na wspólny, zielony ogród, co daje poczucie prywatności i spokoju, w mieszkaniu panuje cisza, a hałas ulicy jest praktycznie niesłyszalny. Budynek jest ocieplony, co przekłada się na dobrą izolację cieplną i komfort przez cały rok. W mieszkaniu znajdują się plastikowe okna, kuchenka gazowa oraz piecyk gazowy typu Junkers do podgrzewania ciepłej wody. Ogrzewanie zapewnia sieć miejska, co jest wygodnym i ekonomicznym rozwiązaniem. Dodatkowym atutem jest niski czynsz administracyjny wynoszący około 499 zł.