Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Piastów, 47,90 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od MDP PARTNERS

Piastów, ul. Żbikowska

645 000

13 465 /m2

Dwustronne/balkon/gotowe do wprowadzenia
Dwustronne/balkon/gotowe do wprowadzenia

Główne cechy mieszkania

Cena

645 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

47,90 m2

Cena za m2

13 465 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 47,90 m2

Dwustronne/balkon/gotowe do wprowadzenia

2 pokoje | dwustronne | balkon | gotowe do wprowadzenia

MDP Partners przedstawia:

Na sprzedaż - funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,9 m², położone na 1. piętrze w zadbanym, kameralnym budynku z 2001 roku. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym stanem technicznym oraz przemyślanym układem, który zapewnia komfort codziennego użytkowania.

UKŁAD I STANDARD:
Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, które dają dużą swobodę aranżacji - zarówno dla singla, pary, jak i niewielkiej rodziny.
Oddzielna, widna kuchnia została wyposażona w zabudowę oraz sprzęt AGD, co pozwala na natychmiastowe użytkowanie bez dodatkowych nakładów.
Łazienka z wanną utrzymana jest w dobrym stanie, gotowa do korzystania.
Przedpokój oferuje pojemną szafę wnękową, zapewniającą wygodną przestrzeń do przechowywania.
Atutem nieruchomości jest balkon oraz dwustronna ekspozycja (wschód-zachód), dzięki której wnętrze jest dobrze doświetlone przez cały dzień.
Do mieszkania przynależy również piwnica.

BUDYNEK I OTOCZENIE:
Pięciokondygnacyjny budynek (bez windy) wykonany w technologii mieszanej, utrzymany w dobrym stanie technicznym.
Osiedle jest ogrodzone i monitorowane, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa.
Do dyspozycji mieszkańców pozostają naziemne miejsca postojowe na terenie posesji.
Wokół dużo zieleni, zadbane części wspólne oraz spokojna, kameralna atmosfera.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w dogodnej części Piastowa, z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej: