Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Radzionków, 67,77 m2, parter

Oferta sprzedaży od Wolf Nieruchomości

Radzionków

487 944

7 200 /m2

Nowoczesne apartamenty
Nowoczesne apartamenty

Główne cechy mieszkania

Cena

487 944 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

67,77 m2

Cena za m2

7 200 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 67,77 m2

Nowoczesne apartamenty

Nowoczesne apartamenty

PROMOCJA WIOSENNA - TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA!

Cena: 6900 zł/m²,

dotyczy 3 wybranych apartamentów

liczba lokali ograniczona

Decyduje kolejność rezerwacji!

Na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w stanie deweloperskim, zlokalizowane na kameralnym, prywatnym i zamkniętym osiedlu w Radzionkowie. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu, spokoju oraz nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Inwestycja obejmuje:

12 budynków dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej

łącznie 24 apartamenty

każdy lokal z osobnym, niezależnym wejściem

✔️ Apartamenty na parterze - z prywatnym ogródkiem

✔️ Apartamenty na piętrze - z balkonem

Dostępne lokale

Parter (z ogródkiem):

73,41 m2 - 1 apartament - 7200 zł/m2

67,77 m2 - 2 apartamenty - 7200 zł/m2

Piętro (z balkonem):

74,76 m2 - 1 apartament - 6900 zł/m2

69,32 m2 - 2 apartamenty - 6900 zł/m2

Przykładowy układ - 67,77 m2

wiatrołap - 3,25 m2

komunikacja - 11,09 m2

salon z aneksem kuchennym - 21,25 m2

sypialnia - 12,70 m2

pokój - 10,52 m2

łazienka - 5,33 m2

pomieszczenie gospodarcze - 2,17 m2

klatka schodowa - 1,46 m2

✔️ prywatny ogródek

✔️ 2 miejsca parkingowe w cenie

Standard i atuty inwestycji

stan deweloperski - możliwość aranżacji według własnych potrzeb

ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni

piec gazowy dwufunkcyjny w cenie

duże okna - doskonałe doświetlenie wnętrz

brak czynszu

Standard wykończenia

tynki gipsowe

wylewki podłogowe

okna 3-szybowe

To inwestycja łącząca:

prywatność i bezpieczeństwo (osiedle zamknięte)

funkcjonalne układy mieszkań

nowoczesne technologie

brak dodatkowych opłat czynszowych

Idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Zapraszam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Opiekun oferty:

Weronika Kadłubek

E-mail:

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 67,77 m2

Piętro: 0

Liczba pięter: 1

Liczba pokoi: 3