Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Rzeszów Generała Władysława Andersa, 37 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Galicja-Nieruchomości.pl

Rzeszów, Generała Władysława Andersa, al. Gen. Leopolda Okulickiego

445 000

12 027 /m2

Okulickiego | mieszkanie 37m2 | pierwsze piętro
Okulickiego | mieszkanie 37m2 | pierwsze piętro

Główne cechy mieszkania

Cena

445 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

37 m2

Cena za m2

12 027 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-03-23

Opis nieruchomości o powierzchni 37 m2

Okulickiego | mieszkanie 37m2 | pierwsze piętro

Jeśli szukasz mieszkania w lokalizacji, która naprawdę ułatwia życie, ta oferta jest dla Ciebie

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37m2, położonego przy ulicy Okulickiego w Rzeszowie, miejscu które od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród osób prywatnych, jak i inwestorów.

Stan techniczny:
* Wymieniona instalacja elektryczna.
* Wymieniona instalacja hydrauliczna.
* Brak gazu w mieszkaniu.

To ogromny atut, nowy właściciel nie musi ponosić kosztów ani przechodzić przez uciążliwe remonty instalacyjne. Można skupić się wyłącznie na aranżacji wnętrza według własnego gustu.

Mieszkanie ulokowane na 1 z 4 pięter i składa się z:
* Dużego, jasnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon.
* Kuchni z jadalnią.
* Łazienki.
* Komunikacji.

Lokalizacja - ul. Okulickiego.
Jedna z najlepiej skomunikowanych części Rzeszowa:
* szybki dojazd do centrum miasta,
* świetna komunikacja miejska,
* sklepy, punkty usługowe, restauracje apteki, przychodnie wszystko w zasięgu spaceru,
* samochód nie jest potrzebny do codziennego funkcjonowania.

To idealne miejsce zarówno do życia jak i pod wynajem.

Szukasz innych ofert ?
Skontaktuj się z nami, zaprezentujemy Ci ponad 50 innych ofert.

Zapraszam do kontaktu i prezentację. Takie mieszkania w tej lokalizacji nie czekają długo na nowego właściciela.