Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje nakielski, 53,60 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Sp. z o.o.

nakielski

249 000

4 645 /m2

Przestronne mieszkanie w ślesinie
Przestronne mieszkanie w ślesinie

Główne cechy mieszkania

Cena

249 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

53,60 m2

Cena za m2

4 645 zł

Piętro

2

Opis nieruchomości o powierzchni 53,60 m2

Przestronne mieszkanie w ślesinie

Przestronne 2 pokoje z balkonem + ogródek i pom. gospodarcze!

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,6 mkw, idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Układ pomieszczeń:

- przestronny przedpokój
- 2 ustawne pokoje
- osobna kuchnia
- łazienka
- osobne WC

Dodatkowym atutem jest balkon, który zapewnia miejsce do relaksu.

Mieszkanie jest odświeżone i gotowe do zamieszkania, co pozwala uniknąć większych nakładów finansowych na start.

Dodatkowe udogodnienia:

- duża piwnica
- pomieszczenie gospodarcze (opcjonalnie - nie ma obowiązku)
- możliwość korzystania z dodatkowego ogródka (opcjonalnie - nie ma obowiązku)

Opłaty:

czynsz do wspólnoty ok. 800 zł

Otoczenie:
Nieruchomość położona w spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni. W pobliżu znajdują się ogródki działkowe, tereny spacerowe oraz zadbane otoczenie wokół bloku.

To świetna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i bliskość natury, a jednocześnie dostęp do infrastruktury miejskiej ( do Bydgoszczy 20 min, do Nakła 10min). 

Zaprszam na prezentację 
Ania

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.