Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Słupsk, 33 m2, 10 piętro

Oferta sprzedaży od Gryf Nieruchomości Słupskie

Słupsk, ul. Andersa

269 000

8 151 /m2

Sprzedaż|spółdzielczo-własnościowe|2pok|balkon
Sprzedaż|spółdzielczo-własnościowe|2pok|balkon

Główne cechy mieszkania

Cena

269 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

33 m2

Cena za m2

8 151 zł

Piętro

10

Opis nieruchomości o powierzchni 33 m2

Sprzedaż|spółdzielczo-własnościowe|2pok|balkon

2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią | 33 m² | Słupsk, ul. Andersa | Osiedle Niepodległości | Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m² , położone na 10. piętrze budynku przy ul. Andersa w Słupsku , na cenionym i bardzo pożądanym Osiedlu Niepodległości .

Mieszkanie jest bardzo ciepłe , dobrze doświetlone i posiada duży balkon typu loggia , z którego rozciąga się widok na okolicę. Do lokalu przynależy również piwnica , stanowiąca dodatkową przestrzeń do przechowywania.

piwnicy.

Układ jest praktyczny i dobrze wykorzystuje dostępną powierzchnię. Salon połączony z kuchnią tworzy wygodną część dzienną, natomiast drugi pokój może pełnić funkcję sypialni, pokoju dziecięcego, gabinetu lub garderoby.

Standard i wyposażenie

Mieszkanie jest zadbane i gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze urządzone jest w funkcjonalny sposób, z wyraźnym podziałem na strefę wypoczynkową, kuchenną i prywatną.

W salonie znajduje się rozkładana sofa, zabudowa RTV, duży telewizor oraz dekoracyjna ściana z cegły, która nadaje wnętrzu charakteru. Na podłodze położono panele w odcieniu drewna, a ściany utrzymane są w neutralnej kolorystyce.

Aneks kuchenny został wyposażony w meble w zabudowie, lodówkę z zamrażarką, piekarnik, płytę gazową, okap, mikrofalówkę oraz miejsce do przechowywania. Kuchnia jest kompaktowa, ale bardzo praktyczna w codziennym użytkowaniu.