Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Słupsk, 57,39 m2, 8 piętro

Oferta sprzedaży od Gryf Nieruchomości Słupskie

Słupsk, ul. Królowej Jadwigi

439 000

7 649 /m2

Sprzedaż|4 pokoje|spółdzielczo-własnościowe|balkon
Sprzedaż|4 pokoje|spółdzielczo-własnościowe|balkon

Główne cechy mieszkania

Cena

439 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

57,39 m2

Cena za m2

7 649 zł

Piętro

8

Opis nieruchomości o powierzchni 57,39 m2

Sprzedaż|4 pokoje|spółdzielczo-własnościowe|balkon

4 pokoje z balkonem i piwnicą | 57,39 m² | Słupsk, ul. Królowej Jadwigi | Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, położone na 8 piętrze. Lokal jest jasny, ustawny i dobrze rozplanowany, dzięki czemu sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i dla osób szukających nieruchomości inwestycyjnej.

Przemyślany układ pomieszczeń

Mieszkanie to powierzchnia 57,39 m 2 , na którą składa się:

- salon z wyjściem na balkon (14,10 m 2 )

- trzy pokoje (9,50 m 2 , 9,20 m 2 , 6,20 m 2 )

- korytarz (7,89 m 2 )

- kuchnia (6,30 m 2)

- łazienka (2,70m 2 )

- WC (1,50 m 2 )

Dużym atutem jest również balkon, który stanowi przyjemne miejsce na poranną kawę lub chwilę odpoczynku po pracy. Dodatkowa piwnica zapewnia praktyczną przestrzeń do przechowywania.

Standard i wyposażenie

Wnętrza są jasne, zadbane i utrzymane w uniwersalnej kolorystyce. Mieszkanie sprawia dobre wrażenie już od pierwszego wejścia i daje możliwość wygodnego użytkowania od razu, a jednocześnie pozostawia przestrzeń do dopasowania aranżacji do własnego stylu.

W salonie znajduje się duża narożna sofa, stolik kawowy oraz zabudowa meblowa z miejscem na telewizor. Osobna kuchnia została wyposażona w meble, blat roboczy oraz sprzęty niezbędne do codziennego użytkowania. W pokojach znajdują się m.in. łóżka, szafy, komody, regały i biurko. Łazienka i WC to osobne pomieszczenia, zapewniając tym samym komfort użytkowania domownikom. Oba pomieszczenia wyłożone jasną glazurą i terakotą. Łazienka wyposażona w wannę, szafkę z umywalką oraz lustro.