Mieszkanie na sprzedaż 6 pokoi Sopot, 200 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Efekt Nieruchomości

Sopot

3 598 000

17 990 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

3 598 000 zł

Liczba pokoi

6

Powierzchnia

200 m2

Cena za m2

17 990 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 200 m2

Oferujemy na sprzedaż apartamenty obejmujące całe pierwsze piętro atrakcyjnie położonej kamienicy w Sopocie .

Zabytkowa kamienica z 189 9r położona w doskonałej lokalizacji w Dolnym Sopocie w samym sercu centralnej części miasta. Kamienica znajduje się przy cichej, pięknie odrestaurowanej uliczce z jednej strony zamkniętej schodami, z drugiej wąskim wjazdem, co zapewnia spokój w ścisłym centrum Sopotu.

Niedaleko do deptaka Bohaterów Monte Cassino (120m), od dworca PKP Sopot Główny (300m), od słynnego Molo oraz plaży (450m). Ulica uznawana jest za jedną z najładniejszych uliczek Sopotu.

Przedmiotem oferty jest:

1. Sprzedaż pierwszego piętra o pow. całkowitej 200 m2 . ( prawnie wydzielone - księga wieczysta- 1 właściciel) co stanowi 32% we własności kamienicy o łącznej powierzchni 916 m2 , czyli ponad 290 m2 I piętro + 32% w części wspólnej poddasza + 32% w części wspólnej piwnicy (trzy duże, wysokie, suche osobne pomieszczenia z oknami całkowita pow. 60 m2).

Każde piętro ma całkowitą pow. 200 m2, w tym klatka schodowa na piętrze zajmuje 25 m2, daje to PUM na piętrze ok. 170 m2,

PUM poddasza 32% = pow. całkowita 60 m2,

oraz 32% piwnicy = pow. całkowita 60 m2.

Dodatkowo w skład oferty wchodzi 32% działki o łącznej powierzchni 580 m2.

Pierwsze Piętro (własność hipoteczna - 100% bez jakichkolwiek obciążeń):

1. Apartament dwupokojowy ( wysokość 3.5m ) z łazienką i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym,

2. Apartament jednopokojowy (wysokość 3.5m ) z wydzieloną strefą jadalną, w pełni wyposażonym z aneksem kuchennym i łazienką,