Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje Sopot Górny Sopot, 67,52 m2, parter

Oferta sprzedaży od Trevo Nieruchomości

Sopot, Górny Sopot, ul. Aleja Niepodległości

850 000

12 588 /m2

Centrum sopotu | 4 pokoje | 5 min do skm |
Centrum sopotu | 4 pokoje | 5 min do skm |

Główne cechy mieszkania

Cena

850 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

67,52 m2

Cena za m2

12 588 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-05-04

Opis nieruchomości o powierzchni 67,52 m2

Centrum sopotu | 4 pokoje | 5 min do skm |

ATUTY:
- Lokalizacja - zaledwie 5 min pieszo do stacji SKM i 15 min do sopockiej plaży.
- Inwestycyjny pewniak - idealne jako second home, najem krótkoterminowy lub gotowiec inwestycyjny (wynajem na pokoje).
- Prywatne parkowanie - miejsca postojowe na wewnętrznym,  podwórku.
- Ogromne zaplecze - do mieszkania przynależy duża piwnica (20 m²) oraz udział w strychu.
- Bezpieczeństwo techniczne - wszystkie instalacje (wod-kan, elektryczna) oraz okna zostały wymienione.
- Dwie łazienki - rzadkość w kamienicach, znacząco podnosząca standard najmu.

NIERUCHOMOŚĆ:
Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,52 m², położone na parterze zabytkowej kamienicy z 1900 roku. Wnętrze charakteryzuje się typową dla tego budownictwa wysokością i grubymi murami, które zapewniają świetną izolację termiczną i akustyczną.
Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, z oknami PCV oraz ogrzewaniem gazowym (piec dwufunkcyjny). Obecnie lokal z powodzeniem funkcjonuje w systemie najmu długoterminowego na pokoje - istnieje możliwość przejęcia obecnych, rzetelnych najemców, co gwarantuje zysk od pierwszego dnia po zakupie.

W SKŁAD MIESZKANIA WCHODZĄ:
- 4 niezależne pokoje (zaaranżowane tak, aby maksymalizować potencjał najmu).
- Oddzielna, jasna kuchnia.
- Dwie niezależne łazienki (zwiększające komfort mieszkańców).
- Przedpokój.

Do nieruchomości przynależy wyjątkowo duża piwnica (ok. 20 m²) - idealna na rowery czy sprzęt wodny - oraz udział w częściach wspólnych (strych). Czynsz wynosi ok. 700 zł.