Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Stargard, 49,29 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Fidosz Consulting

Stargard, ul. Środkowa

340 000

6 897 /m2

Przytulne 49,29 m² w sercu stargardu – idealne mie
Przytulne 49,29 m² w sercu stargardu – idealne mie

Główne cechy mieszkania

Cena

340 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

49,29 m2

Cena za m2

6 897 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 49,29 m2

Przytulne 49,29 m² w sercu stargardu – idealne mie

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, kameralną atmosferę i świetną lokalizację? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Przytulne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 49,29 m2, położone na 1,5 piętrze w kameralnym budynku przy Stargardzie. W klatce znajdują się zaledwie cztery mieszkania, co zapewnia ciszę, prywatność i komfort codziennego życia.

Dlaczego warto kupić właśnie to mieszkanie?

- Funkcjonalny i przestronny układ: Salon połączony z kuchnią - idealna przestrzeń do wspólnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Duży korytarz daje poczucie swobody i pozwala na wygodne zaaranżowanie strefy wejściowej (szafy wnękowe, lustra, miejsce na buty).

- sypialnia - która może stać się przytulną oazą odpoczynku, pokojem dziecka lub gabinetem do pracy.

- Łazienka - wygodna i praktyczna.

- Własna piwnica - ogromna zaleta! Dodatkowa przestrzeń na przechowywanie rzeczy sezonowych, rowerów, narzędzi czy przetworów - bez zagracania mieszkania.

- Lokalizacja na 1 piętrze - nie za nisko (mniej kurzu i hałasu z ulicy), a jednocześnie bez uciążliwego biegania po schodach. Doskonały kompromis.

Korzyści, które pokochasz na co dzień:

- Kameralność i spokój - tylko trzech sąsiadów na klatce = mniej hałasu, większa prywatność i poczucie bezpieczeństwa.

- Ustawność - 49,29 m2 zostało zaprojektowane tak, aby każdy metr pracował na Twój komfort. Zero straconych metrów.