Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Starogard Gdański, 36,96 m2, parter

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Starogard Gdański, ul. Marka Edelmana

336 000

9 090 /m2

Nowe, 2 pokoje - starogard gdański
Nowe, 2 pokoje - starogard gdański

Główne cechy mieszkania

Cena

336 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

36,96 m2

Cena za m2

9 090 zł

Piętro

0

Dostępne od

2027-03-31

Opis nieruchomości o powierzchni 36,96 m2

Nowe, 2 pokoje - starogard gdański

BEZ WKŁADU WŁASNEGO | GOTOWE DO ODBIORU NA WIOSNE 2027 | bez prowizji | brak podatku PCC

Mieszkanie w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego. Lokal znajduje się na nowym osiedlu, w kameralnej zabudowie, z widokiem na tereny rekreacyjne i parki co zapewnia przyjemne otoczenie i możliwość spacerów czy aktywności na świeżym powietrzu. 
Mniej ruchu i hałasu niż w ścisłym centrum, co sprzyja komfortowi mieszkania i życiu rodzinnemu. 

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość własnej aranżacji wnętrza. Duże okna zapewniają naturalne doświetlenie, a funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że jest idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Zalety lokalizacji:

  • Spokojna, kameralna okolica
  • Jezioro Płaczewo oddalone o 20 minut rowerem.
  • sklepy, apteki, przychodnie i szkoły w kilka minut autem.
  • Dobre połączenia komunikacyjne z Trójmiastem i Tczewem

Dodatkowe informacje:

  • Komórka lokatorska
  • Osiedle monitorowane
  • Możliwość wykończenia pod klucz

Nie czekaj - skontaktuj się już dziś   i umów się na prezentację!

Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta - znajdziemy idealną nieruchomość dla Ciebie bez prowizji!

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 36,96 m2

Piętro: 0

Liczba pokoi: 2

Liczba łazienek: 1

Liczba sypialni: 1