Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Świeradów Zdrój, 32,10 m2, parter

Oferta sprzedaży od ABN Stępień Nieruchomości

Świeradów Zdrój

469 000

14 610 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

469 000 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

32,10 m2

Cena za m2

14 610 zł

Piętro

0

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 32,10 m2

Gotowy Apartament Inwestycyjny Świeradów-Zdrój

Na sprzedaż komfortowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości uzdrowiskowych w Sudetach - Świeradowie-Zdroju. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego miejsca do wypoczynku, jak i inwestorów zainteresowanych najmem krótkoterminowym.

Apartament znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu, w spokojnej i zielonej części kurortu. Bliskość szlaków turystycznych, tras rowerowych oraz infrastruktury uzdrowiskowej sprawia, że nieruchomość cieszy się dużym zainteresowaniem turystów przez cały rok.

Opis nieruchomości

powierzchnia: 32,10 m²

kondygnacja: parter

budynek: apartamentowiec

balkon z widokiem na panoramę okolicy

miejsce parkingowe przynależne do lokalu

apartament sprzedawany z pełnym wyposażeniem

Układ pomieszczeń:

przedpokój

salon z aneksem kuchennym

łazienka

balkon

Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, co pozwala na natychmiastowe korzystanie z nieruchomości lub rozpoczęcie wynajmu bez dodatkowych nakładów finansowych.

Potencjał inwestycyjny

Świeradów-Zdrój to dynamicznie rozwijający się kurort turystyczny przyciągający gości przez cały rok — zimą narciarzy, latem miłośników górskich wędrówek oraz rowerów. Lokal stanowi gotowy produkt inwestycyjny pod najem krótkoterminowy.

Najważniejsze atuty

balkon z panoramicznym widokiem

sprzedawany z wyposażeniem

gotowy do wynajmu lub zamieszkania