Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój Tarnów, 40,76 m2, 3 piętro
Oferta sprzedaży od Loft 4 Nieruchomości
Tarnów, ul. Polna
279 000 zł
6 844 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 40,76 m2
Nieduże mieszkanie z dużym potencjałem
Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, niedużego mieszkania z możliwością własnej aranżacji, w dobrej lokalizacji.
Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni niespełna 41 m2, zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze budynku przy ulicy Polnej. Lokal składa się z przestronnego, jasnego pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Główny pokój jest jasny i daje duże możliwości aranżacyjne, jego metraż pozwala na wydzielenie dwóch niezależnych pomieszczeń, co czyni mieszkanie bardzo funkcjonalnym i elastycznym pod względem przyszłego zagospodarowania. W przedpokoju znajduje się szafa w zabudowie, zapewniająca wygodne miejsce do przechowywania. Łazienka jest stosunkowo duża, co daje komfort użytkowania i możliwość ciekawej aranżacji. Kuchnia również ma dobry metraż, jednak wymaga remontu, co daje nowemu właścicielowi szansę na urządzenie jej według własnych potrzeb i gustu. Mieszkanie wyposażone jest w okna trzyszybowe, które zapewniają dobrą izolację termiczną i akustyczną.
do remontu
idealny metraż
świetna lokalizacja
możliwość dodatkowego pokoju.
czynsz około 800 zł
Ogromnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Wszystko, co potrzebne do codziennego życia, znajduje się w zasięgu ręki. W najbliższej okolicy dostępne są liczne sklepy, apteki, punkty usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej. Dojazd do centrum jest szybki i wygodny, a odległość do rynku wynosi zaledwie około 1,6 km, co pozwala na sprawne poruszanie się zarówno samochodem, jak i pieszo. Okolica jest spokojna, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana, co sprawia, że mieszkanie stanowi idealną propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. To lokalizacja, która łączy w sobie wygodę życia w mieście z dostępem do pełnej infrastruktury, a jednocześnie zapewnia spokój i komfort na co dzień. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie praktyczność, dobrą komunikację oraz bliskość centrum.