Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje Tomaszów Mazowiecki, 48 m2, 2 piętro

Oferta sprzedaży od KAWACIUK Nieruchomości.

Tomaszów Mazowiecki

329 000

6 854 /m2

Mieszkanie tomaszów maz., ul. wiejska
Mieszkanie tomaszów maz., ul. wiejska

Główne cechy mieszkania

Cena

329 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

48 m2

Cena za m2

6 854 zł

Piętro

2

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 48 m2

Mieszkanie tomaszów maz., ul. wiejska

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, przyjemne, jasne mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wiejskiej.

Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

Opis nieruchomości:

Przestronne bardzo jasne mieszkanie z ogromnym potencjałem.

Na powierzchnię 48 mkw. składa się salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc .Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Administratorem bloku jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "PRZODOWNIK" .

Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku.

Lokalizacja:

Blok znajduje się w bardzo dobrym lokalizacyjnym miejscu- z jednej strony sprawna komunikacja, sklepy, placówki oświatowe, medyczne a z drugiej cisza i dużo terenów zielonych. W pobliżu basen oraz plac zabaw dla dzieci.

Dla kogo przeznaczona jest nieruchomość:

To idealne miejsce do zamieszkania dla pary lub rodziny z dziećmi. Sprawdzi się także jako lokata kapitału - inwestycja pod wynajem, długo- lub krótkoterminowy.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację !

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 48 m2

Piętro: 2

Liczba pięter: 4

Liczba pokoi: 2

Liczba sypialni: 1

Ogrzewanie: Miejskie

Dodatkowe powierzchnie

Liczba balkonów: 1