Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Wola, 56,44 m2, 9 piętro

Oferta sprzedaży od HomeAlly

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Marcina Kasprzaka

1 185 000

20 995 /m2

Mieszkanie 3 pokojowe z garderobą na woli
Mieszkanie 3 pokojowe z garderobą na woli

Główne cechy mieszkania

Cena

1 185 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

56,44 m2

Cena za m2

20 995 zł

Piętro

9

Dostępne od

2026-04-01

Opis nieruchomości o powierzchni 56,44 m2

Mieszkanie 3 pokojowe z garderobą na woli

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,44 m², położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Kasprzaka 29C na warszawskiej Woli.

Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia - idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort codziennego życia oraz maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Mieszkanie składa się z:

  • salonu z aneksem kuchennym
  • sypialni
  • drugiej sypialni
  • łazienki
  • pomieszczenia gospodarczego / garderoby

Dodatkowym atutem jest duży balkon, idealny do odpoczynku.

Mieszkanie jest jasne, bardzo zadbane i gotowe do wprowadzenia, nie wymaga większych nakładów finansowych. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest funkcjonalna i wygodna w codziennym użytkowaniu.

BUDYNEK I OTOCZENIE

  • nowoczesny budynek z 2019 roku
  • zadbane części wspólne
  • duża przestrzeń między budynkami
  • dużo zieleni i miejsc do spacerów

Osiedle daje poczucie przestrzeni, co jest dużym atutem w tej części miasta.

LOKALIZACJA

Świetna lokalizacja na osiedlu Bliska Wola - ul. Kasprzaka 29C.

  • szybki dojazd do centrum
  • bardzo dobra komunikacja (tramwaje, autobusy, metro)
  • tylko trzy przystanki od Ronda Daszyńskiego
  • w pobliżu sklepy, restauracje i punkty usługowe
  • niedaleko Park Szymańskiego i Park Moczydło