Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Warszawa Wola, 77,50 m2, 13 piętro

Oferta sprzedaży od White Lion Investments

Warszawa, Wola, Nowolipki, ul. Okopowa

1 790 000

23 096 /m2

Dwustronne| idealny rozkład|13 piętro| garaż|2.90h
Dwustronne| idealny rozkład|13 piętro| garaż|2.90h

Główne cechy mieszkania

Cena

1 790 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

77,50 m2

Cena za m2

23 096 zł

Piętro

13

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 77,50 m2

Dwustronne| idealny rozkład|13 piętro| garaż|2.90h

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli, na pograniczu Muranowa i Śródmieścia, przy ul. Okopowej 56 . To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, naturalne światło, komfort życia w mieście oraz piękny, otwarty widok na zieleń i panoramę Warszawy.

LOKAL

Mieszkanie o powierzchni 77,5 m² znajduje się na 13. piętrze nowoczesnego, 15-piętrowego budynku z 2008 roku . Wysokie piętro zapewnia wyjątkowy komfort codziennego życia — ciszę, dużą ilość naturalnego światła oraz przepiękne widoki z każdego pomieszczenia.

Apartamentowiec oferuje całodobową recepcję, ochronę oraz monitoring, a do dyspozycji mieszkańców pozostają cichobieżne windy zapewniające wysoki standard i wygodę użytkowania.

Wnętrze wyróżnia się bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układem, który doskonale oddziela część dzienną od prywatnej strefy sypialnianej. Dodatkowym atutem jest ponadstandardowa wysokość pomieszczeń — 2,90 m — dzięki której mieszkanie sprawia wrażenie jeszcze bardziej przestronnego.

Duże przeszklenia oraz zachodnia ekspozycja sprawiają, że wnętrze jest doskonale doświetlone przez cały dzień. Każde pomieszczenie, w tym również kuchnia, posiada dostęp do naturalnego światła. Nieruchomość oferuje także wyjątkową przestrzeń zewnętrzną — dużą loggię/taras, z której rozpościera się przepiękny widok na zieleń oraz panoramę miasta.