Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Wieruszów, 55,15 m2, parter

Oferta sprzedaży od KWADRAT

Wieruszów

609 000

11 042 /m2

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogródkiem i garażem
Nowoczesne mieszkanie z dużym ogródkiem i garażem

Główne cechy mieszkania

Cena

609 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

55,15 m2

Cena za m2

11 042 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 55,15 m2

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogródkiem i garażem

Nowoczesne mieszkanie w Wieruszowie z dużym ogródkiem, garażem i komórką lokatorską - gotowe do zamieszkania!

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Wieruszowie. Mieszkanie jest jasne, przestronne i gotowe do zamieszkania - nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Nowoczesna aranżacja wnętrza łączy elegancję z funkcjonalnością, tworząc przytulną i komfortową przestrzeń do życia.

Powierzchnia użytkowa 55,15 m² ( salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka i wiatrołap). Dodatkowo do mieszkania przynależy garaż o powierzchni 23 m² oraz komórka lokatorska o powierzchni 4,49 m² . Ogromnym atutem nieruchomości jest duży, prywatny ogródek o powierzchni 171 m² idealny do wypoczynku, spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz jako bezpieczna przestrzeń dla dzieci.

Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze trzykondygnacyjnego budynku wykończonego w nowoczesnym standardzie z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Prosta, a zarazem elegancka architektura sprawia, że budynek tworzy spójną całość z otoczeniem.

Lokal posiada własny piec gazowy, osobne liczniki na wodę oraz światłowód internetowy i TV. Do dyspozycji mieszkańców będą miejsca postojowe przed budynkiem.

Budynek położony jest w malowniczej i spokojnej okolicy blisko terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości dostępna jest pełna infrastruktura dla przyszłych mieszkańców: sklepy, markety, przedszkole, restauracje.