Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje wodzisławski, 45,60 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Nieruchomości Renoma

wodzisławski

199 000

4 364 /m2

M-3, 1 piętro, ul. pck, wodzisław śląski
M-3, 1 piętro, ul. pck, wodzisław śląski

Główne cechy mieszkania

Cena

199 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

45,60 m2

Cena za m2

4 364 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 45,60 m2

M-3, 1 piętro, ul. pck, wodzisław śląski

Na sprzedaż mieszkanie M-3 na I piętrze, o pow. 45,57 m².

Mieszkanie posiada balkon, do mieszkania przynależy piwnica, ogrzewanie miejskie.

Blok po termomodernizacji, klatka zabezpieczona domofonem.

Dwa pokoje, kuchnia, łazienka razem z wc, przedpokój.

Dogodna lokalizacja: w pobliżu przedszkola i szkoły, w tym Publiczne Przedszkole nr 5 (12 m) - sklepy, w tym Stokrotka (230 m) - zielone tereny, np. Park Zamkowy (640 m) - przystanki autobusowe (258 m) oraz dworzec PKP (630 m).

Idealna propozycja dla osób ceniących wygodę.

Czynszu wynosi ok. 576 zł (trzeba doliczyć zużycie wody 21,17 zł/ m3 oraz śmieci 34 zł/ os.).

Mieszkanie wolne natychmiast.

Zapraszamy na prezentację

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 45,60 m2

Piętro: 1

Liczba pięter: 4

Liczba pokoi: 2