Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje wodzisławski, 71,59 m2, 3 piętro

Oferta sprzedaży od RE/MAX Polska

wodzisławski, Przemysława

435 000

6 076 /m2

4 pokoje | 2 balkony | wodzisław śląski | 71 m²
4 pokoje | 2 balkony | wodzisław śląski | 71 m²

Główne cechy mieszkania

Cena

435 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

71,59 m2

Cena za m2

6 076 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-04-20

Opis nieruchomości o powierzchni 71,59 m2

4 pokoje | 2 balkony | wodzisław śląski | 71 m²

KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX!

Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m², położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1984 roku (wielka płyta) po termomodernizacji.

Kameralny charakter budynku - na klatce znajduje się zaledwie 9 mieszkań, rozmieszczonych pojedynczo na półpiętrach. Takie rozwiązanie zapewnia większą prywatność mieszkańców oraz skutecznie ogranicza odgłosy z sąsiednich lokali.

Budynek przeszedł w ostatnim czasie termomodernizację, posiada odświeżoną, zadbaną elewację, a klatki schodowe utrzymywane są w bardzo dobrym stanie.

Mieszkanie posiada dwa balkony, usytuowane po przeciwnych stronach budynku:
• pierwszy z widokiem na sąsiedztwo
• drugi skierowany wyłącznie na tereny zielone
Dzięki temu przyszły właściciel zyskuje zarówno przestrzeń od strony miejskiej, jak i spokojną strefę wypoczynku z widokiem na zieleń.

Mieszkanie oferuje bardzo funkcjonalny, nieprzechodni układ – 4 niezależne pokoje, oddzielną kuchnię z oknem, łazienkę oraz osobne WC.

UKŁAD I STANDARD:
• 4 pokoje – układ rozkładowy
• oddzielna, widna kuchnia
• łazienka + osobne WC
• wysokość pomieszczeń: 2,60 m
• stan dobry – możliwość zamieszkania bez większych nakładów
• okna PCV
• drzwi wejściowe antywłamaniowe
• ogrzewanie miejskie• ciepła woda miejska
• internet / telewizja kablowa
• przynależna piwnica