Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Wrocław Psie Pole, 63,03 m2, 4 piętro

Oferta sprzedaży od Platforma Mieszkaniowa

Wrocław, Psie Pole, Kleczków

899 000

14 263 /m2

Gotowe 3m✅osiedle browary wrocławskie✅nad odrą✅0%
Gotowe 3m✅osiedle browary wrocławskie✅nad odrą✅0%

Główne cechy mieszkania

Cena

899 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

63,03 m2

Cena za m2

14 263 zł

Piętro

4

Dostępne od

2026-01-20

Opis nieruchomości o powierzchni 63,03 m2

Gotowe 3m✅osiedle browary wrocławskie✅nad odrą✅0%

⭐ BEZPOŚREDNIO od dewelopera - brak prowizji!
⭐ BEZ podatku PCC - oszczędność przy zakupie.
⭐ Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu!

Marzy Ci się mieszkanie nad Odrą? Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,03m od strony południowej - pełne światła przez cały dzień! Idealne dla osób szukających spokoju w pobliżu natury, a jednocześnie ceniących bliskość miejskich udogodnień.

✅Zakończenie budowy: GOTOWE do odbioru- kup już teraz i odbierz klucze do wymarzonego mieszkania!

✅Parametry mieszkania:
✔Cena: NOWA cena 899 000zł
✔ Powierzchnia: 63,03 m²
✔ 3 pokoje - idealne dla rodziny lub pod inwestycję
✔ 4 piętro z 4 - komfort i prywatność (winda)
✔ Możliwość zakupu miejsca postojowego naziemnego (dodatkowo płatne)

✅Lokalizacja -Osiedle Browary Wrocławskie
Inwestycja położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wrocławia - tuż nad Odrą, blisko centrum miasta i terenów zielonych. Zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół oraz miejsc rekreacji.

• tramwaj i autobus - ok. 100-150 m (1-2 min spacerem, 6 linii komunikacyjnych)
• Odra i tereny spacerowe - ok. 200 m
• ścieżki rowerowe i rekreacyjne - ok. 3 minuty pieszo
• Rynek - ok. 8 minut samochodem lub 17 minut spacerem
• Dworzec Główny PKP i PKS - ok. 15 minut

Edukacja:
• żłobki i przedszkola - ok. 5 minut pieszo