Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Zielona Góra, 48,07 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Villa Nieruchomości

Zielona Góra

470 605

9 789 /m2

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w cichej okolicy
3-pokojowe mieszkanie z balkonem w cichej okolicy

Główne cechy mieszkania

Cena

470 605 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

48,07 m2

Cena za m2

9 789 zł

Piętro

1

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 48,07 m2

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w cichej okolicy

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY ------

JESTEŚMY BEZPOŚREDNIM BIUREM SPRZEDAŻY DEWELOPERA, BRAK KOSZTÓW POŚREDNICTWA!!!

NOWA INWESTYCJA!

W ofercie sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07 m2 znajdujące się na I piętrze niskiego (3-piętrowego), nowoczesnego bloku z windą. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,89 m2, 2 sypialni o pow. 9,04 m2 oraz 8,33 m2, łazienki z WC o pow. 4,03 m2, a także przedpokoju o pow. 3,78 m2. Do mieszkania przynależy balkon oraz KOMÓRKA LOKATORSKA.

Mieszkanie jest sprzedawane w stanie deweloperskim, wykończone wysokiej klasy materiałami.

Niskie koszty energii cieplnej - system ISM.

Każde mieszkanie wyposażone jest w system indywidualnej automatyki cieplnej (indywidualne stacje mieszkaniowe), który zapewnia oszczędne i efektywne wykorzystanie energii cieplnej. Ciepło na potrzeby ogrzewania i przygotowania c.w.u. jest pobierane dopiero w momencie faktycznego zapotrzebowania na nie. Odpowiedni układ sterowania daje możliwość realizacji funkcji ogrzewania przez cały rok. Dodatkowy czynnik ekonomiczny wynika z faktu regulacji i dostosowania poboru ciepła i przygotowania c.w.u. do bieżącego zapotrzebowania.

OPIS BUDYNKU:

W pierwszym etapie zostanie postawiony kameralny budynek 1-klatkowy z mieszkaniami o pow. od 41 m2 do 84 m2 (tylko 3. piętra) . W bloku znajdować się będzie 28 mieszkań, 14 miejsc postojowych i 20 komórek lokatorskich. Pełna infrastruktura osiedla - chodniki, drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, place zabaw.