Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Zielona Góra, 54 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Villa Nieruchomości

Zielona Góra

574 000

10 629 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

574 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

54 m2

Cena za m2

10 629 zł

Piętro

1

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 54 m2

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY ------

SŁONECZNE TRZY POKOJE Z BALKONEM W NOWYM BLOKU

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone blisko centrum przy ul. Moniuszki w inwestycji Viniarnia Home. Mieszkanie sprzedawane jest od osoby prywatnej, jako rynek wtórny.

Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą, który został już oddany do użytkowania.

Mieszkanie jest trzypokojowe z aneksem kuchennym oraz łazienką połączoną z WC. Układ jest jednostronny, ale bardzo dobrze doświetlony - słońce wpada zarówno od strony wschodniej, jak i południowo-zachodniej, dzięki czemu wnętrza są jasne i przyjemne przez cały dzień.

Funkcjonalny korytarz dobrze organizuje przestrzeń - po wejściu do mieszkania po prawej stronie znajduje się łazienka, a na wprost jedna z sypialni, dalej przechodzimy do części dziennej z salonem i aneksem kuchennym oraz drugiej sypialni, co zapewnia wygodny i praktyczny układ pomieszczeń.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest duży balkon, na który można wyjść zarówno z salonu, jak i z jednej z sypialni. Wnętrze oraz części wspólne budynku zostały wykonane w wysokim standardzie, z dbałością o estetykę i komfort mieszkańców. Mieszkanie jest gotowe do rozpoczęcia prac wykończeniowych według własnej aranżacji.

Idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w świetnej lokalizacji, z dużym potencjałem oraz bardzo dobrym doświetleniem.