Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje Zielona Góra, 67,66 m2, 1 piętro

Oferta sprzedaży od Villa Nieruchomości

Zielona Góra

669 834

9 900 /m2

3-pokojowy apartament z balkonem  na sprzedaż!
3-pokojowy apartament z balkonem  na sprzedaż!

Główne cechy mieszkania

Cena

669 834 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

67,66 m2

Cena za m2

9 900 zł

Piętro

1

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 67,66 m2

3-pokojowy apartament z balkonem na sprzedaż!

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY ------

3- POKOJOW E Z BALKONEM W APARTAMENTOWCU!!

OFERTA BEZPOŚREDNIA BRAK OPŁAT ZA POŚREDNICTWO -0%

W ofercie sprzedaży posiadamy 3 -pokojow y apartament o powierzchni łącznej 67,66m 2 znajdując y się na I piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Stanisława Wyspiańskiego . Nieruchomość s kłada się z jasnego salonu wraz z aneksem kuchennym o pow. 26,06m2 , dwóch sypialni o pow. 12,70 m2 oraz 12,09 m2, łazienki o pow. 5 m2, korytarza o pow. 8,24 m2, pomieszczenia gospodarczego o pow. 3,57 m2 oraz dużego balkonu.

NOWY POLAN - to kontynuacja, inwestycji cieszącej się dużą popularnością - POLAN APARTAMENTY przy ul. Wyspiańskiego 17A.

To propozycja skierowana dla osób ceniących sobie kompleksowość, wygodę i wysoki standard. Położenie w pobliżu ścisłego centrum miasta stanowi ciekawą propozycję zarówno dla osób poszukujących własnego M, jak i traktujących zakup nowego mieszkania jako inwestycję.

Położenie przy ul. Wyspiańskiego pozwala na swobodny dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej:

* dogodny dostęp do komunikacji miejskiej (centrum przesiadkowe), dworca kolejowego i autobusowego,

* bliskość infrastruktury rekreacyjnej: basen, tereny zielone - Park Tysiąclecia oraz Park Poetów,

* w niedalekiej odległości Szpital miejski i przychodnie lekarskie

* bliskie położenie szkół: Liceum Medyczne, Uniwersytet Zielonogórski, Liceum nr 7, Szkoła Muzyczna, szkoła podstawowa