Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje krakowski, 52,34 m2, parter

Oferta sprzedaży od Bracia Sadurscy Nieruchomości

krakowski, ul. Źródlana

340 000

6 495 /m2

Zielona okolica / parking w cenie / blisko krk
Zielona okolica / parking w cenie / blisko krk

Główne cechy mieszkania

Cena

340 000 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

52,34 m2

Cena za m2

6 495 zł

Piętro

0

Opis nieruchomości o powierzchni 52,34 m2

Zielona okolica / parking w cenie / blisko krk

|

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się w miejscowości Przebysławice.

!!! Dwa miejsca postojowe na wyłączność !!!

Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest na parterze budynku mieszkalnego. Dodatkowo do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze, z okien widok na zieleń.

Powierzchnia całkowita: 52,34 m2

Powierzchnia mieszkania: 45,85 m2

Powierzchnia piwnicy: 6,49 m2

W skład nieruchomości wchodzi:

osobna kuchnia z oknem

salon

sypialnia

łazienka

przedpokój

Stan mieszkania oraz szczegółowe wykończenie: mieszkanie nadaje się do zamieszkania, jednak może wymagać odświeżenia co daje możliwość aranżacji wg. własnego pomysłu.

Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w bardzo spokojnej i zielonej okolicy.

Jeżeli cenicie sobie Państwo przestrzeń, życie w spokojnej okolicy - to mieszkanie jest idealne dla Was !

Cena:

Mieszkanie: 340 000 zł

Pomieszczenie gospodarcze: 20 000 zł

(do rozsądnej negocjacji)

Serdecznie polecamy i zapraszamy do oglądania!

Telewizja kablowa: TAK |

Komunikacja publ.: autobus podmiejski, autobus miejski |

Odległość do komunikacji publicznej [m]: 400 |