Mieszkanie do wynajęcia 6 pokoi Kraków Zwierzyniec, 177 m2, 1 piętro
Oferta wynajmu od Royal Space
Kraków, Zwierzyniec, Krańcowa
11 900 zł/miesiąc
67 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 177 m2
Apartament z 5 sypialniami i tarasami
Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o powierzchni prawie 180 m2 w cichej i spokojnej okolicy przy Parku Decjusza na Woli Justowskiej.
LOKALIZACJA
Wola Justowska uważana jest za najbardziej prestiżową dzielnicę Krakowa. Charakteryzuje się kameralną zabudową, piękną przyrodą i licznymi atrakcjami. Wola Justowska to również wymarzone miejsce do rekreacji, z wieloma trasami spacerowymi, ścieżkami rowerowymi i klubami tenisowymi. W okolicy znajdziemy: Las Wolski, Kopiec Piłsudskiego, ZOO, Park Decjusza, Obserwatorium, Rzeka Rudawa – ścieżki spacerowo-rowerowe, Młynówka Królewska, Błonia Krakowskie czy Bulwary Wiślane.
APARTAMENT
Dom posiada dwa poziomy użytkowe, na które składają się:
- sypialnia I,
- sypialnia II połączona z prywatną łazienką i schowkiem,
- sypialnia III z wyjściem na balkonem,
- łazienka.
DODATKOWE INFORMACJE
- dostępne od zaraz,
- cicha i spokojna okolica,
- dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym,
- klimatyzacja,
- monitoring.
CENA - 11 900 PLN
+ opłaty
* cena zawiera dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
We speak English!
Kontakt do Brokera:
Julia Matys
ROYAL . SPACE
We are pleased to present a luxurious apartment with an area of almost 180 m2 in a quiet and peaceful area next to Decjusza Park in Wola Justowska.