Mieszkanie do wynajęcia 1 pokój Kraków Grzegórzki, 28 m2, 4 piętro

Oferta wynajmu od Royal Space

Kraków, Grzegórzki, prof. Marka Stachowskiego

2 850 /miesiąc

101 /m2

Mieszkanie z widokiem na wisłę! pianissimo
Mieszkanie z widokiem na wisłę! pianissimo

Główne cechy mieszkania

Cena

2 850 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

28 m2

Cena za m2

101 zł

Piętro

4

Dostępne od

2026-05-23

Opis nieruchomości o powierzchni 28 m2

Mieszkanie z widokiem na wisłę! pianissimo

Pets Friendly
Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 28 m² zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki w prestiżowej inwestycji "Pianissimo" z niepowtarzalnym widokiem na Wisłę.

LOKALIZACJA
Inwestycja położona tuż przy Bulwarach Wiślanych. W niewielkiej odległości mamy Galerię Kazimierz, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz wiele różnorodnych punktów handlowo-usługowych. Pobliskie Bulwary zachęcają do spacerów, wycieczek rowerowych oraz szeroko pojętej rekreacji. Sąsiadujący Kazimierz przyciąga szeroką gamą restauracji i pubów.

MIESZKANIE
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku z 2018 roku, na co składa się:

• sklepy i lokale usługowe w inwestycji,
  • sąsiedztwo z Wisłą i Bulwarami Wiślanymi,
  • świetne połączenie z centrum (linie autobusowe i tramwajowe).

CENA - 2 950 PLN
+ 600 PLN czynsz administracyjny
+ 120 PLN zaliczka na prąd,
+ 60 PLN internet i tv

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Мы также говорим на русском!
We speak English!

Kontakt do brokera:

Julia Binkiewicz

ROYAL . SPACE

Pets Friendly
We are pleased to present a 28 m² apartment for rent located in the Grzegórzki district in the prestigious "Pianissimo" development with a unique view of the Vistula River.