Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Kraków Podgórze, 46 m2, 3 piętro

Oferta wynajmu od Nest Brokers Estate Agency

Kraków, Podgórze, ul. Lwowska

3 400 /miesiąc

73 /m2

Aktualne! lwowska residence, 2 pokoje z garderobą
Aktualne! lwowska residence, 2 pokoje z garderobą

Główne cechy mieszkania

Cena

3 400 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

46 m2

Cena za m2

73 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-05-19

Opis nieruchomości o powierzchni 46 m2

Aktualne! lwowska residence, 2 pokoje z garderobą

Eleganckie 2-Pokojowe Mieszkanie | Lwowska Residence | Świetna Lokalizacja | Wysoki Standard

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 46 m², położony przy ulicy Lwowskiej w Krakowie, w prestiżowej inwestycji Lwowska Residence. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz doskonałą lokalizację zapewniającą szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta.

Układ mieszkania:
Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni oraz osobnej garderoby, która zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania i zwiększa wygodę codziennego użytkowania. Dodatkowo znajduje się tutaj funkcjonalna łazienka. Całość została wykończona w bardzo wysokim standardzie z dbałością o estetykę i komfort.

Budynek:
Lwowska Residence to nowoczesny apartamentowiec wyróżniający się elegancką architekturą oraz wysoką jakością wykonania. Inwestycja zapewnia mieszkańcom komfort codziennego życia oraz kameralny charakter połączony z zaletami centralnej lokalizacji. To miejsce stworzone dla osób, które chcą korzystać z miejskiego stylu życia bez rezygnowania z wygody.

Lokalizacja:
Ulica Lwowska znajduje się w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe oraz tereny spacerowe. W kilka minut można dotrzeć do Kazimierza, centrum miasta oraz bulwarów wiślanych. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej pozwala na szybki i wygodny dojazd do każdej części Krakowa.