Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje Kraków Prądnik Czerwony, 45,20 m2, 1 piętro

Oferta wynajmu od Emmerson Lumico

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Ugorek

2 800 /miesiąc

61 /m2

Przytulne 3 pok. ugorek | tramwaj
Przytulne 3 pok. ugorek | tramwaj

Główne cechy mieszkania

Cena

2 800 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

45,20 m2

Cena za m2

61 zł

Piętro

1

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 45,20 m2

Przytulne 3 pok. ugorek | tramwaj

WE SPEAK ENGLISH. Don't hesitate to contact us.

English version below.

EMMERSON prezentuje:

Do wynajęcia od zaraz!

Przestronne i przytulne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na 1. piętrze w zadbanym budynku z 2000 r. w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Ugorek.

Zostań pierwszym najemcą!

MIESZKANIE :

Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój, balkon z widokiem na zieleń.

Mieszkanie dwustronne z ekspozycją wschodnią oraz zachodnią.

Dodatkowo przynależna piwnica ok 2,2 m2.

Aneks kuchenny: meble w zabudowie, lodówka z zamrażarką, płyta indukcyjna, zmywarka, okap, zlew,

Salon: sofa, szafka RTV, telewizor, stół i krzesła,

Sypialnia: duże łóżko (140 cm) z wygodnym materacem, pojemna szafa, komoda,

Sypialnia II: łóżko (90 cm), pojemna szafa, szafa kominowa, komoda, biurko,

Łazienka: prysznic, toaleta, umywalka z szafką, lustro, pralka,

Korytarz: szafa.

Ogrzewanie: miejskie

LOKALIZACJA:

Doskonałe miejsce przy ul. Ugorek, zapewniające łatwy i szybki dostęp do komunikacji miejskiej.

- 5 min pieszo do przystanku autobusowego przy ul. Meissnera

- 10 min pieszo do przystanku przy Al. Jana Pawła

- 4,5 km do Rynku Głównego

- 50 m - Lewiatan, pizzeria, paczkomat,

- 200 m - salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny,

- 300 m - Żabka, optyk, stomatolog, centrum medyczne, serwis rowerowy, studio jogi,

- 500 m - Stadion Wieczysta,