Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Olsztyn Osiedle Tadeusza Kościuszki, 47,30 m2, 3 piętro

Oferta wynajmu od WISDOM Nieruchomości

Olsztyn, Osiedle Tadeusza Kościuszki, Żołnierska

2 800 /miesiąc

59 /m2

Atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie w centrum
Atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie w centrum

Główne cechy mieszkania

Cena

2 800 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

47,30 m2

Cena za m2

59 zł

Piętro

3

Dostępne od

2026-05-31

Opis nieruchomości o powierzchni 47,30 m2

Atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie w centrum

OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE.

Oferujemy na wynajem rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 14d w Olsztynie. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze, czteropiętrowego budynku w sąsiedztwie centrum Olsztyna.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jego lokalizacja. Z mieszkania rozpościera się widok na wieżę obserwatorium. W kilka minut dotrzemy do centrum Olsztyna. Jest to punkt świetnie skomunikowany z pozostałą częścią miasta. Idealna lokalizacja dla osób aktywnych - w odległości ok. 300 m mieści się Park Centralny, 900 m do Starego Miasta.
W okolicy znajduje się pełna baza handlowo-usługowa, szkoły, przedszkola, apteki.

Mieszkanie ma powierzchnię 47,30 mkw. W jego skład wchodzą:
- słoneczny salon z wyjściem na balkon,
- sypialnia,
- widna kuchnia,
- łazienka z prysznicem,
- przedpokój.
Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w hali garażowej (należy dodatkowo do ceny doliczyć koszt 200 zł).

Wszystkie pomieszczenia są w pełni umeblowane oraz wyposażone w niezbędny sprzęt RTV i AGD w tym: lodówka, piekarnik elektryczny, płyta indukcyjna, okap, pralka, telewizor.

Miesięczny koszt najmu mieszkania wraz z miejscem postojowym to 2900 zł oraz opłaty.
Administratorem budynku jest Arbet. Czynsz administracyjny wynosi ok. 360 zł.

Kaucja zwrotna wynosi 3000 zł.

Minimalny czas wynajmu nieruchomości to 12 miesięcy.