Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Piła, 36 m2, 4 piętro

Oferta wynajmu od LOKATOR NIERUCHOMOŚCI

Piła

1 900 /miesiąc

52 /m2

2 pokoje, komfortowo umeblowane i wyposażone
2 pokoje, komfortowo umeblowane i wyposażone

Główne cechy mieszkania

Cena

1 900 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

36 m2

Cena za m2

52 zł

Piętro

4

Opis nieruchomości o powierzchni 36 m2

2 pokoje, komfortowo umeblowane i wyposażone

Piła - Śródmieście

AL. PIASTÓW

Atrakcyjne, ciepła i słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone

(jak na zdjęciach)

- blok w centrum miasta

- IV piętro

- 2 pokoje

- aneks kuchenny

- łazienka razem z wc, natrysk

- SALON: sofa z funkcją spania, zestaw mebli, przygotowane miejsce na TV, stolik kawowy

- ANEKS KUCHENNY: meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem AGD - płyta, piekarnik, okap, zmywarka, lodówko-zamrażarka, pralko-suszarka,

- SYPIALNIA; szafa w zabudowie z lustrem, pawlacz, przygotowano miejsce na TV, właściciel przewiduje możliwość wstawienia sofy,

- PRZEPOKÓJ: meble w zabudowie (dwie szafy, pawlacz, siedzisko tapicerowane z szafką), lustro

- ŁAZIENKA: meble w zabudowie, kabina natryskowa

Do mieszkania przynależy piwnica.

OPŁATY:

- odstępne 1 900 zł

- czynsz dla administratora 480 zł dla 1 os. (dodatkowa osoba będzie zwiększała czynsz o około 80 zł)

- kaucja zwrotna 4 500 zł

- opłaty licznikowe: prąd

- telewizja kablowa, internet umowa we własnym zakresie

NAJEM OKAZJONALNY

bez zwierząt

WOLNE od CZERWCA

-----------------------

Dane opisu nieruchomości podane są przez zamawiającego.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie prawa zastrzeżone!

Opis oraz zdjęcia są własnością biura.

Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora zabronione.