Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje Piła, 48,25 m2, 3 piętro

Oferta wynajmu od KZ Nieruchomości s.c. M. Kittel i M. Zamojda

Piła

2 500 /miesiąc

51 /m2

Główne cechy mieszkania

Cena

2 500 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

48,25 m2

Cena za m2

51 zł

Piętro

3

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 48,25 m2

Nowoczesne, 3‑pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia,

położone w samym centrum Śródmieścia,

czeka na nowych najemców.

Stylowe mieszkanie w nowym budownictwie z windą , urządzone w eleganckim, harmonijnym stylu i w pełni gotowe do zamieszkania od zaraz. Jasny, przestronny salon z dużymi przeszkleniami oraz wyjściem na balkon zapewnia doskonałe doświetlenie i tworzy idealną przestrzeń do wypoczynku. Nowoczesna kuchnia wyposażona w komplet sprzętów AGD gwarantuje wygodę na co dzień. Dwa dodatkowe pokoje oferują pełen komfort mieszkania, zapewniając prywatność wszystkim domownikom.

Lokalizacja w sercu miasta gwarantuje szybki dostęp do sklepów, usług oraz dużego rynku.

Koszty:

• Odstępne dla właściciela: 2 500 zł

• Kaucja: 3 000 zł

• Czynsz administracyjny: 236,43 zł

• Pozostałe opłaty eksploatacyjne: według zużycia (m.in. woda, ogrzewanie, prąd, media)

Dodatkowe udogodnienia:

• Możliwość wynajęcia garażu w tym samym budynku

• Winda

• Klimatyzacja w każdym pokoju

• Komórka lokatorska

Najem wyłącznie w formie najmu okazjonalnego.

Mieszkanie dostępne bez możliwości wprowadzania zwierząt.

Jeśli szukasz komfortowej przestrzeni w doskonałej lokalizacji,

skontaktuj się i umów na prezentację.

Nowoczesne 3‑pokojowe mieszkanie na wynajem w Śródmieściu przy ul. Rynkowej. Wysoki standard, balkon, klimatyzacja, winda oraz możliwość garażu. Dostępne od zaraz.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo