Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje Piła, 50,95 m2, 1 piętro

Oferta wynajmu od LOKATOR NIERUCHOMOŚCI

Piła

3 000 /miesiąc

58 /m2

Nowe komfortowe z miejscem postojowym w cenie
Nowe komfortowe z miejscem postojowym w cenie

Główne cechy mieszkania

Cena

3 000 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

50,95 m2

Cena za m2

58 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 50,95 m2

Nowe komfortowe z miejscem postojowym w cenie

MIESZKANIE z własnym MIEJSCEM POSTOJOWYM

Piła - Śródmieście

ul. RYNKOWA

NOWE jeszcze nie zamieszkałe

KOMFORTOWE w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie

z MIEJSCEM POSTOJOWYM

- nowy blok

- I piętro

- 3 pokoje

- WINDA, również do hali garażowej

- aneks kuchenny

- łazienka razem z wc, natrysk

- ogrzewanie z sieci

- ciepła woda z sieci miejskiej

- brak gazu

- DUŻY BALKON

- rolety zewnętrzne w oknach sterowane elektrycznie

- miejsce postojowe

- SALON:

sofa narożna z funkcją spania, stolik kawowy, szafka RTV, telewizor,

stół jadalny + 4 krzesła

- ANEKS KUCHENNY:

meble kuchenne w zabudowie wraz ze sprzętem AGD - płyta indukcyjna, piekarnik, okap/wyciąg, zmywarka, lodówko-zamrażarka oraz drobne wyposażenie kuchni tj. czajnik, kosze na śmieci, naczynia, sztućce, garnki, itp.

- SYPIALNIA:

łóżko małżeńskie z materacem, szafa ubraniowa,

- POKÓJ/GABINET:

sofa z funkcją spania, biurko z krzesłem,

- PRZEPOKÓJ:

szafa garderobiana, toaletka z lustrem i siedziskiem,

suszarka, deska do prasowania, żelazko, sprzęt do sprzątania, itp.

- ŁAZIENKA:

natrysk, meble w zabudowie, pralka

MIEJSCE POSTOJOWE

w hali garażowej pod budynkiem

OPŁATY:

- odstępne 3 000 zł miesięcznie

- czynsz dla administratora 313 zł dla + wywóz śmieci 39 zł za osobę,

- opłaty licznikowe: prąd, woda, energia cieplna (podgrzanie wody i ogrzewanie) według wskazań liczników,

- kaucja zwrotna 6 000 zł,

- telewizja kablowa, internet - dostępne w budynku, umowa we własnym zakresie.

NAJEM OKAZJONALNY

bez zwierząt

WOLNE od ZARAZ

-----------------------

Dane opisu nieruchomości podane są przez zamawiającego.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie prawa zastrzeżone!

Opis oraz zdjęcia są własnością biura.

Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora zabronione.

Przy zakupie tej nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości za usługę.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 50,95 m2

Piętro: 1

Liczba pięter: 4

Liczba pokoi: 3

Ogrzewanie: Miejskie