Mieszkanie do wynajęcia 1 pokój Toruń, 24 m2, 3 piętro

Oferta wynajmu od Centrum Nieruchomości KOPERNIK

Toruń

1 600 /miesiąc

66 /m2

Od lipca,kawalerka,balkon,parking,umk,starówka
Od lipca,kawalerka,balkon,parking,umk,starówka

Główne cechy mieszkania

Cena

1 600 zł

Liczba pokoi

1

Powierzchnia

24 m2

Cena za m2

66 zł

Piętro

3

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 24 m2

Od lipca,kawalerka,balkon,parking,umk,starówka

Wolne od końca czerwca. KAWALERKA Z BALKONEM po kapitalnym remoncie ! Blisko UMK i STARÓWKI , Niski blok - ul. Matejki 88.

Na powierzchnię mieszkania składa się:

- salon z wyjściem na balkon typu loggia

- kuchnia

-łazienka z WC

- przedpokój

Dodatkowo do dyspozycji najemcy piwnica 2,89 m2

Mieszkanie pomimo niedużego metrażu zaaranżowane w przemyślany sposób z wykorzystaniem każdego kawałka przestrzeni z dbałością o każdy detal. Lokal zapewnia funkcjonaloność wnętrza i komfort codzienności .

Atuty:

- lokal po generalnym remoncie, po rocznym wynajmie

- mieszkanie ciepłe, środkowe

- balkon typu loggia

- ogrzewanie miejskie

- w pobliżu ogólnodostępny parking

- blok otoczony zielenią z dala od głównych ulic

- lokalizacja bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta

Lokalizacja - ul. Matejki 88

W pobliżu Lidl, bar Rabarbar, punkty usługowo-handlowe, hala widowiskowo-sportowa. lodowisko Tor-Tor, blisko UMK i starówka - 15 minut pieszo , dogodna komunikacja miejska - 2 minuty do przystanku na tramwaj i autobus.

Lokal posiada Świdectwo Charakterystyki Energetycznej.

Opłaty:

- czynsz najmu 1600 zł

- czynsz do administracji 470 zł

- kaucja zwrotna

- prowizja dla biura

Mieszkanie przeznaczone dla osób studiujących lub pracujących.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń - Centrum Nieruchomości Kopernik - Kamila Klasa, te. .

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo