Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Warszawa Ursynów, 50 m2, 9 piętro

Oferta wynajmu od Abrys Nieruchomości

Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum

3 235 /miesiąc

64 /m2

2 pokoje blisko metra - dla pary / singla
2 pokoje blisko metra - dla pary / singla

Główne cechy mieszkania

Cena

3 235 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

50 m2

Cena za m2

64 zł

Piętro

9

Dodatkowa pow.

Balkon

Opis nieruchomości o powierzchni 50 m2

2 pokoje blisko metra - dla pary / singla

Komfortowe i przytulne w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, znajduje się w doskonałej lokalizacji na Ursynowie.

Idealne dla singla lub pary ceniącej bliskość natury, jednocześnie z dala od zgiełku miasta.

Powierzchnia mieszkania wynosi 50 m2 i znajduje się na 9 piętrze nowoczesnego budynku (fajny widok na panoramę Ursynowa). Jest nowoczesne, przestronne, urządzone w ciepłych kolorach. Jasne i przytulne mieszkanie z południowo-zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrze jest pełne naturalnego światła.

WARUNKI WYNAJMU

czynsz najmu: 3235 z miesięcznie + czynsz administracyjny: 1115 zł miesięcznie

media wg zużycia - rozliczenie półroczne

umowa na czas określony na minimum 12 miesięcy

małe zwierzęta są akceptowane

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową. Mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej części Ursynowa, w pobliżu stacji metra Imielin (5 minut pieszo). Ta popularna dzielnica oferuje pełną infrastrukturę: sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz tereny rekreacyjne. Bliskość zielonych przestrzeni ( Las kabacki, Powsin) i doskonałe połączenia komunikacyjne sprawiają, że jest to miejsce idealne do życia.

DODATKOWE INFORMACJE

W cenie najmu możliwość korzystania z miejsca parkingowego na poziomie -1

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo