Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Warszawa Ursynów, 45,33 m2, parter

Oferta wynajmu od Pure Estates

Warszawa, Ursynów, Natolin, ul. Braci Wagów

3 100 /miesiąc

68 /m2

2 oddzielne pokoje | ogródek | metro | las kabacki
2 oddzielne pokoje | ogródek | metro | las kabacki

Główne cechy mieszkania

Cena

3 100 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

45,33 m2

Cena za m2

68 zł

Piętro

0

Dostępne od

2026-05-25

Opis nieruchomości o powierzchni 45,33 m2

2 oddzielne pokoje | ogródek | metro | las kabacki

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne mieszkanie z ogródkiem na wynajem z dwoma osobnymi pokojami położone w doskonałym punkcie lokalizacyjnym: blisko stacji metra Natolin oraz Lasu Kabackiego.

BUDYNEK / OSIEDLE

* blok z 2001 roku
* budynek 9-piętrowy
* osiedle ogrodzone
* w budynku znajduje się sklep spożywczy
* dużo miejsc postojowych pod budynkiem

ROZKŁAD

Mieszkanie  o powierzchni 45,33 m² położone jest na ul. Braci Wagów 11 na parterze w zadbanym budynku z 2001 roku. Okna mieszkania wychodzą na ciche patio. 

W skład lokalu wchodzą:

* 2 niezależne pokoje, w tym jeden z garderobą i wyjściem do ogródka
* kuchnia
* łazienka
* przedpokój

UDOGODNIENIA

* mieszkanie do zamieszkania od ręki
* funkcjonalny układ pomieszczeń
*2 niezależne pokoje
* zamknięte, ogrodzone osiedle
* liczne miejsca postojowe przy budynku.

LOKALIZACJA

Nieruchomość znajduje się przy ul. Braci Wagów 11 na warszawskim Ursynowie. To lokalizacja ceniona za doskonałą komunikację oraz wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej.

Najważniejsze atuty lokalizacji:

* stacja Metro Natolin - ok. 600 m
* przystanki tramwajowe - ok. 400 m
* szybki wyjazd na trasę S2
* Las Kabacki w zasięgu spaceru 900 m
* mimo bliskości głównych arterii komunikacyjnych okolica pozostaje cicha i komfortowa do życia/

W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz tereny spacerowe.