Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Warszawa Mokotów, 46 m2, 6 piętro

Oferta wynajmu od Top Brokers

Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Jana Sebastiana Bacha

3 300 /miesiąc

71 /m2

Przytulne 2 pokoje dla rodziny lub dwóch osób
Przytulne 2 pokoje dla rodziny lub dwóch osób

Główne cechy mieszkania

Cena

3 300 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

46 m2

Cena za m2

71 zł

Piętro

6

Opis nieruchomości o powierzchni 46 m2

Przytulne 2 pokoje dla rodziny lub dwóch osób

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 46 m2, piętro 6/10 z windą w budynku z 1975 r. przy ul. Bacha, Mokotów, Służew.

Idealne dla rodziny z starszym dzieckiem, pary lub dwóch osób. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.

Cena: 3300 zł + 960 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 3300 zł

Wygodna lokalizacja, blisko liczne sklepy, punkty usługowe, przedszkole, szkoły podstawowe (publiczne i prywatne). Do metra Służew (M1) tylko 6 min. pieszo, w pobliżu przystanki autobusowe. Spokojna, zielona okolica, blisko park Dolina Służewiecka. 

Mieszkanie to:
* pokój z wyjściem na balkon: dwuosobowe łóżko, biurko;
* pokój: jednoosobowe łóżko, biurko;
* oddzielna kuchnia z oknem: piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofalówka, lodówka;
* łazienka: prysznic, pralka; umywalka, WC;
* balkon 2,5m2.

Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl

Mieszkanie 2 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 46 m2

Piętro: 6

Liczba pokoi: 2