Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje Warszawa Ursynów, 56 m2, 5 piętro

Oferta wynajmu od Top Brokers

Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Kłobucka

4 250 /miesiąc

75 /m2

Wygodne trzy pokoje z widokiem na panoramę
Wygodne trzy pokoje z widokiem na panoramę

Główne cechy mieszkania

Cena

4 250 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

56 m2

Cena za m2

75 zł

Piętro

5

Opis nieruchomości o powierzchni 56 m2

Wygodne trzy pokoje z widokiem na panoramę

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 56m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Kłobuckiej, Ursynów Wyczółki.

Idealne dla rodziny lub pary.

Cena: 4 250 zł + 700 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 6 000 zł.

Wygodna lokalizacja, blisko liczne sklepy i punkty usługowe, bary, restauracje, szkoła, przedszkole, żłobek. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, jedynie 3 min. pieszo do pętli autobusowej, kilka przystanków do metra WIlanowska (M1) lub metra Służew (M1). Spokojna okolica, dużo zieleni.

Mieszkanie to:
* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: rozkładana sofa narożna, stolik kawowy, TV, szafka rtv, klimatyzacja; 
* aneks kuchenny: lodówka, zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna, stół i 4 krzesła;
* sypialnia: łóżko 160×200cm, szafki nocne, pojemna szafa, półka na książki;
* sypialnia/gabinet: biurko, regał;
* łazienka: wanna z funkcją prysznica, pralko-suszarka, umywalka, wc, ogrzewanie podłogowe;
* korytarz: ogrzewanie podłogowe;
* balkon.

Szerokie miejsce postojowe w garażu podziemnym (blisko wejścia do klatki) nieobowiązkowe, dodatkowo płatne 350 zł. Komórka lokatorska 8m2 nieobowiązkowa, dodatkowo płatna 900 zł.

Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 56 m2

Piętro: 5