Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje Warszawa Targówek, 62 m2, 1 piętro

Oferta wynajmu od Top Brokers

Warszawa, Targówek, Zacisze, ul. Wolbromska

3 700 /miesiąc

59 /m2

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem, bez mebli ruchomych
Nowoczesne 3 pokoje z tarasem, bez mebli ruchomych

Główne cechy mieszkania

Cena

3 700 zł

Liczba pokoi

3

Powierzchnia

62 m2

Cena za m2

59 zł

Piętro

1

Opis nieruchomości o powierzchni 62 m2

Nowoczesne 3 pokoje z tarasem, bez mebli ruchomych

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 62m2, piętro 1/2 bez windy w budynku z 2025r. przy ul. Wolbromskiej, Targówek Zacisze.

Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących. Mieszkanie dostępne bez mebli ruchomych.

Cena: 3700 zł + 500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 4000 zł. 

Wygodna lokalizacja, blisko liczne sklepy i punkty usługowe, apteka, paczkomat, żłobek, przedszkole, klub sportowy. W promieniu kilku minut pieszo przystanki autobusowe. Otoczenie niskiej zabudowy, spokojna okolica, niedaleko ogródki działkowe.

Mieszkanie to:
* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras: nieumeblowany;
* aneks kuchenny: kuchenka, piekarnik, lodówka oraz zmywarka;
* taras współdzielony z sąsiadem.

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym obowiązkowe, dodatkowo płatne 300 zł.

Istnieje możliwość instalacji klimatyzacji po wcześniejszym uzgodnieniu. 

Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl

Mieszkanie 3 pokojowe

Pomieszczenia

Powierzchnia: 62 m2

Piętro: 1

Liczba pokoi: 3