Mieszkanie do wynajęcia 4 pokoje Warszawa Śródmieście, 206 m2, 51 piętro

Oferta wynajmu od Royal Space

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, Złota 44

58 000 /miesiąc

281 /m2

Złota 44 | apartament z panoramicznym widokiem
Złota 44 | apartament z panoramicznym widokiem

Główne cechy mieszkania

Cena

58 000 zł

Liczba pokoi

4

Powierzchnia

206 m2

Cena za m2

281 zł

Piętro

51

Opis nieruchomości o powierzchni 206 m2

Złota 44 | apartament z panoramicznym widokiem

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 205,4m², zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie na jednym z najwyższych pięter.

LOKALIZACJA
Apartament znajduje się w samym sercu Warszawy, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w Polsce – Złota 44. Lokalizacja oferuje doskonały dostęp do prestiżowych restauracji, kawiarni, luksusowych butików oraz instytucji kulturalnych. Bliskość komunikacji miejskiej – metra, tramwajów i autobusów – zapewnia szybkie połączenie z każdą częścią miasta. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort miejskiego życia w otoczeniu wyjątkowego luksusu.

INWESTYCJA
Złota 44 to symbol nowoczesnego luksusu i elegancji, zaprojektowany przez światowej klasy architekta Daniela Libeskinda. Budynek oferuje mieszkańcom wyjątkowe udogodnienia, takie jak:

  • całodobowa ochrona i monitoring,
  • recepcja z profesjonalną obsługą,
  • basen o długości 25 metrów,
  • siłownia i strefa fitness,
  • sauna i jacuzzi,
  • prywatna sala kinowa,
  • przestrzeń konferencyjna,
  • winiarnia i przestronny taras rekreacyjny na 8. piętrze.

APARTAMENT
Mieszkanie wykończono z najwyższej klasy materiałów, takich jak tapety Arte, płytki Flaviker i Marazzi oraz blaty Marazzi Grande. Całość uzupełnia designerskie oświetlenie i starannie dobrane detale. Komfort zapewnia system smart home oraz nagłośnienie z głośnikami Bose.

Składa się z: