Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Wieliczka, 34,40 m2, 1 piętro

Oferta wynajmu od Neway Estate&Finance

Wieliczka, os. Henryka Sienkiewicza

2 500 /miesiąc

72 /m2

Na wynajem 2 pokoje wieliczka blisko centrum
Na wynajem 2 pokoje wieliczka blisko centrum

Główne cechy mieszkania

Cena

2 500 zł

Liczba pokoi

2

Powierzchnia

34,40 m2

Cena za m2

72 zł

Piętro

1

Dostępne od

2026-05-04

Opis nieruchomości o powierzchni 34,40 m2

Na wynajem 2 pokoje wieliczka blisko centrum

ENGILSH BELOW

Na wynajem od teraz mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,4 m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku zlokalizowanego w Wieliczce na Osiedlu H. Sienkiewicza 10. 

Na powierzchnię 34,4 m2 składają się: 
  • przedpokój, 
  • salon z aneksem kuchennym i balkonem francuskim, 
  • sypialnia,
  • łazienka z prysznicem. 
Ekspozycja mieszkania: Południowy-zachód.
Okna mieszkania wychodzą na zieleń 
Wyposażenie: 
Mieszkanie w pełni wykończone, wyposażone we wszystkie niezbędne meble oraz sprzęt. W kuchni lodówko-zamrażarka, zmywarka, kuchenka gazowa z piekarnikiem i akcesoria kuchenne.
Pokój dzienny z rozkładaną kanapą, stolikiem kawowym i dużą komodą oraz wydzieloną częścią jadalnianą ze stołem z krzesłami.
Sypialnia z pojemną szafą i dwuosobowym łóżkiem .
Łazienka z kabiną prysznicową, umywalką z szafką, WC, pralką i dodatkowym miejscem na przechowywanie rzeczy.

Budynek:
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70'. Blok przeszedł termomodernizację, a klatka schodowa jest w dobrym stanie. 
Osiedle jest bardzo zielone i zadbane, a w okolicy znaleźć możemy ogólnodostępne miejsca postojowe. 

Lokalizacja:
Mieszkanie zlokalizowane jest w Wieliczce na Osiedlu H. Sienkiewicza 10.
W okolicy znaleźć możemy m.in.:
  • Galerię NaCl, sklepy spożywcze, piekarnie, cukiernie, apteki, lokale gastronomiczne, supermarkety, paczkomaty, kwiaciarnie, fryzjera, weterynarza.