Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Zielona Góra, 44,59 m2, 5 piętro
Oferta wynajmu od SAWKA Nieruchomości
Zielona Góra, ul. Stanisława Moniuszki
3 000 zł/miesiąc
67 zł/m2

Główne cechy mieszkania
Opis nieruchomości o powierzchni 44,59 m2
|
SAWKA Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z widokiem na miasto oraz miejscem postojowym w hali garażowej!
Nowe, umeblowane 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 44,59 m2, z dużym balkonem typu loggia oraz miejscem postojowym w hali garażowej, zlokalizowane jest przy ulicy Moniuszki 9A w Zielonej Górze.
Mieszkanie przeznaczone jest dla singla lub pary bez możliwości trzymania zwierząt.
Rozkład pomieszczeń:
- salon z jadalnią i aneksem kuchennym (aneks kuchenny wyposażony w wysokiej jakości sprzęt AGD -zmywarkę, płytę indukcyjną, piekarnik, okap i lodówko-zamrażarkę), (salon wyposażony w sofę rozkładaną, szafkę RTV oraz okrągły stół z czterema krzesłami - 20,5 m2,
- pokój - sypialnia z dużą szafą wnękową i łóżkiem kontynentalnym - 11,5 m2,
- łazienka z prysznicem - 4,5 m2,
- przedpokój (z dwoma szafami wnękowymi) - 6 m2,
- pomieszczenie gospodarcze (z pralką automatyczną) - 2 m2,
- przestronny balkon typu loggia - 9,5 m2,
- miejsce postojowe w hali garażowej.
Wyjątkowość oferty:
- Całkowicie meblowane i wyposażone w sprzęt AGD.
- Do natychmiastowego wprowadzenia.
- W cenie mieszkania pełne meblowanie i wyposażenie.
- Brak konieczności nakładów finansowych związanych z urządzaniem mieszkania.
- Duży balkon typu loggia,
- Miejsce postojowe w hali garażowej,
- Komórka lokatorska.
Walory oferty:
- Bezpieczna i spokojna okolica.
- Bezpośrednio przed blokiem znajduje się parking.
- W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej - doskonałe połączenie komunikacyjne z całym miastem oraz liczne punkty usługowo-handlowe.