APC Nieruchomości background image
APC Nieruchomości logo

APC Nieruchomości Drużyna

O nas


APC Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Drużyna przy Krańcowa 5.

Obszar działania

APC Nieruchomości działa na terenie województwa wielkopolskiego.

Oferta agencji

APC Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 mieszkanie na sprzedaż w cenie 669 000 zł.
  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 689 000 zł do 1 299 000 zł.
  • 1 działka na sprzedaż w cenie 189 900 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji APC Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

4

Liczba ofert

4

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom Mosina o powierzchni 161,41 mkw. Powierzchnia działki wynosi 647 mkw. Rok budowy: 1989. Cena - 689 000 zł. Dom bez poddasza ma 9 pokoi, 1 łazienkę. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją APC Nieruchomości.
Sprzedam dom poznański, Baranowo o powierzchni 350 mkw. Powierzchnia działki wynosi 986 mkw. Cena - 1 299 000 zł. Dom bez poddasza ma 8 pokoi, 3 łazienki. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją APC Nieruchomości.
Sprzedam mieszkanie Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto o powierzchni 39,88 mkw. Rok budowy: 1860. Cena - 669 000 zł. Mieszkanie ma 1 pokój, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją APC Nieruchomości.
Sprzedam działkę śremski o powierzchni 1675 mkw. Cena działki - 189 900 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją APC Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Adam  Piwosz

Adam Piwosz

Kontakt z agencją


APC Nieruchomości

APC Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: