ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska background image
ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska logo

ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska Łódź

O nas


Są sprawy ważne i ważniejsze, małe i duże. Jaką sprawą jest dla Ciebie DOM? Czy jest naprawdę ważny? Jeśli tak, to jest coś, co nas łączy. Ja też tak uważam i dlatego od ponad 25 lat zajmuję się nieruchomościami. Pomagam, bo wiem jak to robić abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo. Wiele osób które mi zaufały poleciło moje usługi rodzinie i przyjaciołom. Ktoś miło powiedział, że w moim biurze czuł się jak w butiku. Uważam, że każdy zasługuje na sprawną i profesjonalną usługę. Chętnie pomogę także Tobie - bo nieruchomości to coś, co kocham!

ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Łódź przy kpt. pilota Żwirki 8 lok. 16.

Obszar działania

ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska działa na terenie województwa łódzkiego.

Oferta agencji

ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska posiada w swojej ofercie:

  • 4 mieszkania na sprzedaż w cenach od 275 000 zł do 799 000 zł.
  • 10 mieszkań na wynajem w cenach od 1 200 zł do 5 500 zł.
  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 695 000 zł do 1 150 000 zł.
  • 1 działka na sprzedaż w cenie 118 175 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

17

Liczba ofert

10

Ofert na wynajem

7

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Katedralna o powierzchni 34,01 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 1 600 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
Sprzedam dom Pabianice o powierzchni 386 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1060 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 695 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 6 pokoi, ogrzewanie: centralne. Do domu przynależy balkon, ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Bałuty, Teofilów-Wielkopolska o powierzchni 27 mkw. Rok budowy: 1968. Cena - 1 200 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Chojny-Dąbrowa o powierzchni 54,66 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 1 950 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Stare Polesie o powierzchni 36,31 mkw. Rok budowy: 2020. Cena - 2 400 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Katedralna o powierzchni 45,58 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 2 100 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Katedralna o powierzchni 60 mkw. Rok budowy: 1972. Cena - 1 950 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Polesie, Karolew-Retkinia Wschód o powierzchni 26,50 mkw. Rok budowy: 1970. Cena - 1 250 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
Sprzedam dom okolice Łodzi o powierzchni 290 mkw. Powierzchnia działki wynosi 2516 mkw. Rok budowy: 1986. Cena - 1 150 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 8 pokoi, ogrzewanie: ekogroszek. Do domu przynależy balkon, ogródek, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
Sprzedam mieszkanie Łódź, Śródmieście, Katedralna o powierzchni 85,40 mkw. Rok budowy: 2009. Cena - 799 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 5 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon, taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
Sprzedam mieszkanie Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły o powierzchni 46,70 mkw. Rok budowy: 1961. Cena - 299 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.
Wynajmę mieszkanie Łódź, Śródmieście, Katedralna o powierzchni 67 mkw. Rok budowy: 1960. Cena - 1 900 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 6 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Arletta Kolasińska

Arletta Kolasińska

Kontakt z agencją


ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska

ARLI Nieruchomości Arletta Kolasińska

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: