Biuro Nieruchomości LOKUM background image
Biuro Nieruchomości LOKUM logo

Biuro Nieruchomości LOKUM Skoczów

O nas


Głównym przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, którym zajmujemy się nieprzerwanie od 1999 roku. Dodatkowo, w ramach wykonywanych przez nas czynności, pomagamy Klientom w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Jeżeli zachodzi taka konieczność to regulujemy stany prawne nieruchomości oraz doradzamy Klientom w wyborze najkorzystniejszych dla nich rozwiązań.

W ramach zawartej umowy z Polska Press Sp. z o.o., przyjmujemy od Klientów zlecenia ogłoszeń płatnych do takich gazet jak Dziennik Zachodni czy Jarmark.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, bądź do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną.

Siedziba biura mieści się w samym centrum Skoczowa - Rynek 7/6. Standardowo biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00, jednak możliwe jest umówienie spotkania w innym, dogodnym dla Klienta terminie.

Będzie nam miło powitać Cię w gronie naszych Klientów.

Biuro Nieruchomości LOKUM to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Skoczów przy Rynek 7/6.

Obszar działania

Biuro Nieruchomości LOKUM działa na terenie województw: śląskiego, małopolskiego.

Oferta agencji

Biuro Nieruchomości LOKUM posiada w swojej ofercie:

  • 1 dom na sprzedaż w cenie 449 000 zł.
  • 13 działek na sprzedaż w cenach od 65 000 zł do 599 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Biuro Nieruchomości LOKUM na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

14

Liczba ofert

14

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę śląskie, bielski o powierzchni 2861 mkw. Działka leśna, kształt: trapez. Cena działki - 205 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości LOKUM.
Sprzedam działkę cieszyński o powierzchni 1514 mkw. Działka budowlana, kształt: kwadrat. Cena działki - 90 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości LOKUM.
Sprzedam działkę cieszyński o powierzchni 1249 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 110 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości LOKUM.
Sprzedam działkę cieszyński o powierzchni 2135 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 230 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości LOKUM.
Sprzedam działkę Ryglice o powierzchni 12400 mkw. Działka rolna, kształt: nieregularny. Cena działki - 99 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości LOKUM.
Sprzedam dom cieszyński o powierzchni 254,44 mkw. Powierzchnia działki wynosi 614 mkw. Cena - 449 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 9 pokoi, ogrzewanie: co węglowe. Do domu przynależy balkon. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości LOKUM.
Sprzedam działkę cieszyński o powierzchni 1964 mkw. Działka budowlana, kształt: nieregularny. Cena działki - 170 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości LOKUM.
Sprzedam działkę cieszyński o powierzchni 1235 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokat. Cena działki - 120 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości LOKUM.
Sprzedam działkę cieszyński o powierzchni 1274 mkw. Działka budowlana, kształt: trapez. Cena działki - 127 400 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości LOKUM.
Sprzedam działkę cieszyński o powierzchni 3024 mkw. Działka kształt: prostokat. Cena działki - 89 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości LOKUM.
Sprzedam działkę cieszyński o powierzchni 1257 mkw. Działka budowlana, kształt: prostokat. Cena działki - 115 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości LOKUM.
Sprzedam działkę cieszyński o powierzchni 5452 mkw. Działka rolna, kształt: trapez. Cena działki - 65 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Biuro Nieruchomości LOKUM.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Michał Chwastek

Michał Chwastek

Kontakt z agencją


Biuro Nieruchomości LOKUM

Biuro Nieruchomości LOKUM

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: