Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda background image
Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda logo

Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda

O nas


Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda działa na terenie województw: dolnośląskiego, lubuskiego.

Oferta agencji

Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda posiada w swojej ofercie:

  • 3 mieszkania na sprzedaż w cenach od 219 000 zł do 398 034 zł.
  • 1 mieszkanie na wynajem w cenie 1 500 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 500 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

5

Liczba ofert

1

Ofert na wynajem

4

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam dom Gozdnica o powierzchni 104,10 mkw. Powierzchnia działki wynosi 838 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 500 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 4 pokoje, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy taras. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda.
Sprzedam mieszkanie bolesławiecki o powierzchni 63,60 mkw. Cena - 269 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda.
Wynajmę mieszkanie Bolesławiec o powierzchni 24,20 mkw. Cena - 1 500 zł/miesiąc. Mieszkanie ma 1 pokój, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie wynajmu z agencją Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda.
Sprzedam mieszkanie bolesławiecki o powierzchni 46 mkw. Cena - 219 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, znajduje się na 3 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda.
Sprzedam mieszkanie Bolesławiec o powierzchni 63,18 mkw. Cena - 398 034 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Aleksander Molenda

Aleksander Molenda

Kontakt z agencją


Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda

Centrum Nieruchomości- Aleksander Molenda

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: