Fair Play Nieruchomości background image
Fair Play Nieruchomości logo

Fair Play Nieruchomości

O nas


Osobiście doradzamy przy zakupie, najmie i sprzedaży nieruchomości. Z nami skutecznie i bezpiecznie przeprowadzisz transakcję. Od 15 lat pomagamy naszym klientom łącząc nasze doświadczenie i kontakty w branży z nowoczesnymi technologiami.

Uczciwość
Jasne warunki współpracy i pełna przejrzystość całego procesu sprzedaży. Z nami nie tylko dokonasz transakcji, ale także dowiesz się, jak działamy, aby zadowolić naszych klientów.

Doświadczenie
15 lat obecność na rynku, tysiące zadowolonych klientów i setki obsłużonych transakcji to nasz największy atut. Zaufaj fachowcom z doświadczeniem.

Profesjonalizm
Pracownicy naszego biura to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Fair Play Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

Fair Play Nieruchomości działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

Fair Play Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 1 dom na sprzedaż w cenie 1 199 000 zł.
  • 1 działka na sprzedaż w cenie 150 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Fair Play Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

2

Liczba ofert

2

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Sprzedam działkę otwocki o powierzchni 5600 mkw. Działka rekreacyjna, kształt: prostokąt. Cena działki - 150 000 zł. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Fair Play Nieruchomości.
Sprzedam dom Warszawa i okolice o powierzchni 160 mkw. Powierzchnia działki wynosi 1500 mkw. Rok budowy: 2007. Cena - 1 199 000 zł. Dom parterowy bez poddasza ma 5 pokoi, 2 łazienki, ogrzewanie: c.o. gazowe. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Fair Play Nieruchomości.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Aleksandra Majewska

Aleksandra Majewska

Aneta Janik-Armata

Aneta Janik-Armata

Kontakt z agencją


Fair Play Nieruchomości

Fair Play Nieruchomości

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: