Kompas Nieruchomości background image
Kompas Nieruchomości logo

Kompas Nieruchomości Wrocław

O nas

Kompas Nieruchomości to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Wrocław przy Powstańców Śląskich 5 (III piętro).

Obszar działania

Kompas Nieruchomości działa na terenie województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego.

Oferta agencji

Kompas Nieruchomości posiada w swojej ofercie:

  • 28 mieszkań na sprzedaż w cenach od 399 000 zł do 1 049 000 zł.
  • 3 mieszkania na wynajem w cenach od 2 500 zł do 2 600 zł.
  • 5 domów na sprzedaż w cenach od 349 000 zł do 1 594 000 zł.
  • 5 działek na sprzedaż w cenach od 399 000 zł do 2 095 424 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Kompas Nieruchomości na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

41

Liczba ofert

3

Ofert na wynajem

38

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji

Salon z kuchnią + 2 sypialnie / winda z poziomu 0
Wojrowicka, Nowy Dwór, Fabryczna, Wrocław

3 pokoje 48,60 m2
619 000
12 736 /m2
Mam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, z dwiema sypialniami, idealne dla osób ceniących komfort i funkcjonalność. Położone w ŚWIETNEJ lokalizacji - 3 min do tramwaju, którym dojedziemy do CENTRUM zaledwie w 15 min. Idealne dla małej rodziny lub pod

Top lokalizacja| 3pok. | os.kuchnia | ogródek
Komandorska, Południe, Krzyki, Wrocław

3 pokoje 63,11 m2
888 000
14 070 /m2
Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,11 m2, położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć funkcjonalną przestrzeń dopasowaną do własnych

Ostatni segment |156,36 m²| premium!
Krzyki, Wrocław

4 pokoje 156,36 m2
1 594 000
10 194 /m2
0% PCC | 0% PROWIZJI Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży środkowego segmentu w nowej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej części Jagodna. Nieruchomość idealna dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania architektoniczne, komfort

Zamieszkaj przy rzece 500m od wrocławskiego rynku
Księcia Witolda, Nadodrze, Śródmieście, Wrocław

2 pokoje 34 m2
2 600/mies.
76 /m2
Mam na wynajem funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w CENTRUM miasta. Idealne dla pary lub singla. We speak English, Ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you - 575 48 36 36 Klucze w biurze. Możliwość

Wyjątkowa działka inwestycyjna 5,3 ha
Stronie Śląskie, Kłodzki
53100 m2

999 000
18 /m2
Firma Kompas Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość gruntową o imponującej powierzchni 53000 m2 położoną w malowniczej miejscowości Stary Gierałtów - u podnóża Masywu Śnieżnika. Teren idealnie nadaje się pod

2 pok. blisko parku grabiszyńskiego i sky tower
pl. Ludwika Hirszfelda, Południe, Krzyki, Wrocław

2 pokoje 46,27 m2
629 999
13 615 /m2
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia Plac Hirszfelda. Mam do zaoferowania przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,27 m, położone w samym sercu Wrocławia, przy Placu Hirszfelda. Szczegóły mieszkania: -Powierzchnia: 46,27

Radwanice | dom z potencjałem | 1,4km od wrocławia
Siechnice, Wrocławski

5 pokoi 87,50 m2
349 000
3 988 /m2
Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 87,5 m2, położony na działce o powierzchni 400 m2, zlokalizowany w miejscowości Radwanice, zaledwie 1,4 km od granic Wrocławia. Dom jest do generalnego remontu, co daje możliwość pełnej aranżacji