1. Blog
  • Dla profesjonalistów
  • Analizy
  • Aranżacje
  • Architektura
  • Baza wiedzy
  • Dzielnice
  • Finanse i prawo
  • Lokalizacje
  • Porady
Tematy

Podsumowanie konferencji Wiedza i Relacje 2021

Redakcja

Redakcja

05.10.2021

Mieliśmy ogromną przyjemność już drugi raz wystąpić w roli partnera konferencji Wiedza i Relacje w Jastrzębiej Górze. W wydarzeniu wzięło udział prawie 120 profesjonalistów rynku nieruchomości z całej Polski. W tym roku uczestnicy otrzymali od nas wyjątkowe fioletowe prezenty. Dowiedzcie się więcej!

Szósta edycja konferencji Wiedza i Relacje miała miejsce 1-3.10.2021 w Jastrzębiej Górze. W wydarzeniu uczestniczyło prawie 120 profesjonalistów związanych z rynkiem nieruchomości. W głównej mierze byli to pośrednicy nieruchomości, ale również radcowie prawni czy specjaliści z branży marketingu. 

Pierwszego dnia konferencji mieliśmy okazję wręczać uczestnikom, organizatorom oraz prelegentom nasze wyjątkowe fioletowe paczki, które powstały we współpracy z polskimi manufakturami. Dedykowane tej okazji grafiki stworzyła utalentowana polska ilustratorka Ada Jarzębowska. Ogromnie cieszymy się z tak pozytywnego odbioru zawartości! 


Prelekcje

Podczas intensywnych trzech dni zdobywania wiedzy w trakcie wykładów i prelekcji mieliśmy okazję zapoznać się jeszcze lepiej ze specyfiką pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami. Szczególnie jeśli chodzi o transakcje na rynku wtórnym oraz istotność umów na wyłączność. Ciekawe spojrzenie na wynagrodzenie pośrednika nieruchomości przedstawił Marcin Wieluński prezentując dokładny cennik usług

Sobota była intensywnym dniem warsztatowym. Katarzyna Jankowska przeprowadziła ciekawe szkolenie na temat telefonicznego wywierania wpływu, a Barbara Chalińska wraz z Krzysztofem Kowalkowskim poszerzyli wiedzę uczestników z zakresu oferowanych usług i ich wyceny dla klienta poszukującego. Iza Miks - Kożuchowska poprowadziła angażujący wykład o przygotowaniu się do rozgrywki negocjacyjnej z klientem. 

W tym roku uczestnicy konferencji mieli okazję wziąć udział w szkoleniu pierwszej pomocy, którego uczestnictwo potwierdzone było certyfikatem. Po prelekcjach i warsztatach mieliśmy okazję spędzić czas wspólnie i poznać się jeszcze lepiej podczas wieczorów pełnych muzyki. Drugiego dnia odbyło się coroczne wspólne morsowanie o poranku. Co prawda nasze morsowanie wyglądało jak na poniższej ilustracji, ale... za rok się odważymy! ;)Innowacyjny system powiadomień

Tym razem na konferencji WiR byliśmy już znacznie większą ekipą. Tegoroczną prelekcję pt. "Dlaczego jakość, a nie ilość?" poprowadził Sebastian Brusik, który opowiedział przedpremierowo o naszym nowym projekcie: Systemie Powiadomień Gethome, który mamy w planach uruchomić już wkrótce. Testy intensywnie trwają, a ich wyniki przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania. To będzie zupełna nowość - jest na co czekać! Całe wystąpienie Sebastiana możecie obejrzeć poniżej.

 

Dziękujemy za ten wyjątkowy czas i do zobaczenia za rok! 

Subskrybuj „Gethome” na Google News

Redakcja

Redakcja

Redakcja portalu GetHome.pl to zespół, który dba o najwyższą jakość treści pod kątem merytorycznym. Z pasją tworzymy wartościowe teksty, które pomagają naszym czytelnikom oraz stanowią dla nich inspirację i źródło wiedzy. Główną tematyką artykułów jest branża nieruchomości: budownictwo, finanse, aranżacje i projekty wnętrz, rynek pierwotny i wtórny itd. Staramy się także przedstawić wiele informacji przydatnych poszukującym mieszkania czy domu w danej lokalizacji.

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Google Chrome

Google Chrome

Microsoft Edge

Microsoft Edge

Safari

Safari

Opera

Opera